Wędrowcy! Krótki anons dla tych, którzy wciąż sentymentem darzą Circle of Bards lub są po prostu ciekawi co też muzycznego się tutaj szykuje. Otóż mam gotowe dwie nowe kompozycje – zmiksowane i oczekujące publikacji! Stronię od streamingu, dlatego chcę zaprezentować je w postaci teledysków. Zatem jeszcze odrobina cierpliwości. Wreszcie pogoda sprzyja, liczę, iż zdjęcia do „Kto sieje wiatr” uda nam się zrobić w nadchodzących dniach. Montaż na pewno chwilkę potrwa. „Ponad wodami” również dostanie swój obrazek, ale nie chcę zbyt wiele zdradzać. Będzie ciekawie i inaczej niż dotychczas. Spodziewajcie się wieści o premierach najwcześniej w czerwcu.
Muzycznie możecie liczyć na akustyczne klimaty spod znaku Kręgu Bardów. Być może nieco dojrzalsze? Odważniejsze? Poważniejsze? Cóż, sporo lat minęło i mój ogląd rzeczywistości również poczuł ciężar wieku. Bez przesady jednak! To ciągle akustyczne pieśni naładowane nadzieją i optymizmem!

